Starcevo Public by Ubica Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na Starcevo Public by Ubica Forum.Ugodan boravak i pucanje na nasem serveru vam zele administratori.
 
PrijemObjasnjenje rankovanja na gametracker.rs u odnosu na gametracker.com I_icon_mini_portalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Objasnjenje rankovanja na gametracker.rs u odnosu na gametracker.com

Ići dole 
AutorPoruka
Ubica_87
Urednik
Urednik
Ubica_87


Broj poruka : 12
Datum upisa : 25.01.2010
Godina : 36
Lokacija : Srbija

Objasnjenje rankovanja na gametracker.rs u odnosu na gametracker.com Empty
PočaljiNaslov: Objasnjenje rankovanja na gametracker.rs u odnosu na gametracker.com   Objasnjenje rankovanja na gametracker.rs u odnosu na gametracker.com Icon_minitimeNed Jan 30, 2011 11:05 am

Dakle treba da se pojasni jedna stvar koja nikome nije jasna pa dovodi do pogresnih zakljcaka.

Ako recimo neko pogleda rang listu na gametracker.com videce recimo da KGB Alfa ima losiji rank od Balkan Ekspress ili SPIN Alfe dok na gametracker.rs KGB Alfa je ispred ovih, pa se mogu cuti price kako i to namerno radimo ili da ne valja rankovanje na gt.rs ali pogledajte malo grafikone posecenostio na gt.com i videcete da kgb alfa ima najravniji grafik ali ima caka zasto ima losiji rank a ovde cete saznati i zasto:

Caka je u tome sto se na gametracker.com gleda svih 32 slota a na gametracker.rs samo 30.

Ako vam je server 32 slota, pojavljuju se bugovi, puno izbacuje, gubi se C4 sa radara kad ga teror ispusti, gube se cak i saigraci sa radara, i pojavi se bug kad gledate spec jednog igraca sav je slogiran.

Dakle igra na ovakvom serveru je prosto nemoguca i meni licno nije jadno kako vlasnici servera koji imaju 32 max ne traze da se to spusti na 31 max (30+1) jer recimo dok je KGB Alfa bila 32 max bila je i prva u svetu, ali igraci na tom serveru ne mogu da igraju bez radara i server je zbog toga 31 max tako da na njega stane samo 30 igraca dok na ove 32 max servere stane 31 igrac (+1 za slot) pa zato imaju bolji rank sto je po meni glupo i nije fer.

Dosao sam do zakljucka da vecina servera zapravo zbog ovoga buga imaju 30+1 ali neki zbog ranka ne zele normalnu igru nego stave 32 max kako bi imali visi rank sto je po meni glupo.

E zato smo mi na gametracker.rs napravili da se gleda do max 30 igraca, dakle ako na serveru imate 31 ili 32 igraca nas GT ce to beleziti kao 30 i tako je napravljen balans i fer rankiranje i za servere koji hoce kvalitetnu igru na serveru a i za one koji jure rank i kod nas zaista najpopunjeniji server ima i najvisi rank. Nema lazi nema prevare.

Nazad na vrh Ići dole
 
Objasnjenje rankovanja na gametracker.rs u odnosu na gametracker.com
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Starcevo Public by Ubica Forum :: Baza znanja i uputstva-
Skoči na: